AKTUALNE INFORMACJE

SPOTKANIA MODLITEWNE WSPÓLNOTY :

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z Jezusem, aby Go uwielbiać, dziękować Mu za Jego miłość do każdego z nas. On czeka na nas, chce nas uzdrawiać i obdarzać nas potrzebnymi łaskami. Spotkanie w Resurrection Hall (pierwsze piętro) w każdą niedzielę o godz. 17:oo.

MODLITWA WSTAWIENNICZA

W każdy trzeci piątek miesiąca zapraszamy do modlitwy wstawienniczej w Resurrection Hall w Parafii Św. Jacka. Pan Jezus mówi : “Przyjdżcie do mnie wszyscy, którzy obciążeni i utrudzeni jesteści a Ja was pokrzepię”. On na Ciebie czeka, On chce Ci pomóc w atmosferze miłości braterskiej i dyskrecji. Jeśli masz jakiś problem, jesteś w depresji, czujesz się samotny (a), nie możesz się porozumieć z rodziną, nie potrafisz przebaczyć, wydaje Ci się, że już nic nie da się zrobić w Twojej sytuacji, Bóg jest większy od tych wszystkich problemów i stanów, On wszystko może, On jest najlepszym Lekarzem, On na pewno Ci pomoże. Zespół Modlitwy Wstawienniczej to Kapłan i 3 osoby świeckie, rozeznane i posłane przez Kościół do tej posługi. Czuj się zaproszony(a), zgłoś swój udział telefonicznie :            1-773-342-3636 lub 1-773-551-1612

MSZA ŚWIĘTA, MODLITWA O UZDROWIENIE I INDYWIDUALNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

W każdą czwartą niedzielę miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą z udziałem naszej wspólnoty do Bazyliki Św. Jacka o godz.18:30. Po Mszy Świętej jest modlitwa uwielbienia i dziękczynienia oraz prośba o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem. Przyjdż, uwielbij Jezusa w Najświętszym Sakramencie, przyjmij indywidualne błogosławieństwo,śpiewaj razem z nami a On tak jak obiecał, będzie nas uzdrawiał, błogosławił i obdarzał swoimi darami.

W grudniu b.r. Msza Święta jest przeniesiona z 4-tej niedzieli na 3-cią niedzielę grudnia, czyli na 15 grudnia o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy !