AKTUALNE INFORMACJE

Seminarium Odnowy w Duchu Świętym to niepowtarzalna okazja aby doświadczyć przemiany życia, doświadczenie bliskości Boga i początek nowego życia, poznanie siebie i poznanie bliskości Jezusa. Ten czas seminarium to szczególna Boża łaska również dla Ciebie ! Daj się porwać Bożej miłości ! To tak jak rekolekcje, to nic trudnego, najważniejsze abyś był(a).Spotkania o 17:00 w Resurrection Hall na Jackowie  w niedzielę począwszy od 9 lutego przez 7 tygodni. Tematy w czasie seminarium : Boża miłość, Grzech, Jezus Chrystus – jedyny Zbawca, Zbawienie, Duch Święty w działaniu. Seminarium jest prowadzone przez Ks. Adama Piaseckiego przy współudziale grupy “Płomień Ducha Świętego”.

Począwszy od 16 lutego 2020 r. nasze spotkania modlitewne będą miały miejsce w Bazylice Św. Jacka po niedzielnej Mszy Świętej o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy !

Szoła Nowej Ewangelizacji i Spotkania Seminarium odbywają się w niedzielę w Resurrection Hall na I-wszym piętrze o godz. 17:00. Po tych spotkaniach formacyjnych udajemy się na Mszę Świętą do Bazyliki Św. Jacka na godz. 18:30. Bezpośrednio po Mszy Świętej jest spotkanie modlitewne naaszej wspólnoty w Bazylice. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych !

MODLITWA WSTAWIENNICZA

W każdy trzeci piątek miesiąca zapraszamy do modlitwy wstawienniczej w Resurrection Hall w Parafii Św. Jacka. Pan Jezus mówi : “Przyjdżcie do mnie wszyscy, którzy obciążeni i utrudzeni jesteści a Ja was pokrzepię”. On na Ciebie czeka, On chce Ci pomóc w atmosferze miłości braterskiej i dyskrecji. Jeśli masz jakiś problem, jesteś w depresji, czujesz się samotny (a), nie możesz się porozumieć z rodziną, nie potrafisz przebaczyć, wydaje Ci się, że już nic nie da się zrobić w Twojej sytuacji, Bóg jest większy od tych wszystkich problemów i stanów, On wszystko może, On jest najlepszym Lekarzem, On na pewno Ci pomoże. Zespół Modlitwy Wstawienniczej to Kapłan i 3 osoby świeckie, rozeznane i posłane przez Kościół do tej posługi. Czuj się zaproszony(a), zgłoś swój udział telefonicznie :            1-773-342-3636 lub 1-773-551-1612

MSZA ŚWIĘTA, MODLITWA O UZDROWIENIE I INDYWIDUALNE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

W każdą czwartą niedzielę miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą z udziałem naszej wspólnoty do Bazyliki Św. Jacka o godz.18:30. Po Mszy Świętej jest modlitwa uwielbienia i dziękczynienia oraz prośba o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem. Przyjdż, uwielbij Jezusa w Najświętszym Sakramencie, przyjmij indywidualne błogosławieństwo,śpiewaj razem z nami a On tak jak obiecał, będzie nas uzdrawiał, błogosławił i obdarzał swoimi darami.

Następna Msza Święta z modlitwą uwielbienia, dziękczynienia i prośbą o uzdrowienie   odbędzie się 23 lutego 2020 r.

Serdecznie zapraszamy !