AKTUALNE INFORMACJE

 

W lipcu i w sierpniu nie będzie Szkoły Nowej Ewangelizacji i Modlitwy Uwielbienia po Mszy Św. wieczornej w niedziele, ze względu na przerwę wakacyjną we wspólnocie. Ostatnia Modlitwa Uwielbienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu odbędzie się 27 czerwca b.r. po Mszy Św.wieczornej (godz. 18:30). Po przerwie spotykamy się 12 września. Życzymy błogosławionych wakacji, Namiotu Spotkania z Panem każdego dnia, wzrostu duchowego i umocnienia fizycznego !

 

29 czerwca b.r. zapraszamy na Mszę Świętą w intencji ŚP Ks.Adama Piaseckiego w I-wszą rocznicę śmierci. Msza Św. odędzie się o godz. 19:00 z udziałem Polonijnej Odnowy w Duchu Świętym w Chicago.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Czuwania w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w naszej Bazylice w sobotę 22 maja b.r. W czuwaniu wzięły udział trzy wspólnoty wraz ze swoimi Księżmi – Opiekunami : Wspólnota z Trójcowa, Wspólnota z parafii Św. Williama i Wspólnota z Jackowa. Przede wszystkim jednak dziękujemy naszemu Panu, który i tym razem nie zawiódł, pobłogosławił nasz trud przygotowania do czuwania i dotykał naszych serc, przynosząc dobre owoce dla naszego życia duchowego.

W każdą niedzielę po Mszy św.o godz 18:30 w Bazylice Św. Jacka, spotykamy się na spontanicznej modlitwie uwielbienia i śpiewie. W każdą czwartą niedzielę miesiąca jest wystawiany Najświętszy Sakrament i modlitwa o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych !